Mūsų priimami mokėjimo būdai

Visi mokėjimai mūsų elektroninėje parduotuvėje yra saugūs.

Visi asmens ir mokėjimų duomenys perduodami iš/į el.parduotuvės www.fxprekyba.eu yra koduojami. Svetainėje yra įdiegtas SSL sertifikatas.

Esame Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje registruotas duomenų valdytojas FXP autodalys.

Banko pavedimas

Jeigu pasirinksite mokėjimą per banką, tai patvirtinus savo užsakymą Jums bus pateikti duomenys, pagal kuriuos turėsite atlikti bankinį pavedimą nurodytai sumai. Tik gavę Jūsų pervedimą, mes pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą. Būtent todėl šis būdas nėra pats priimtiniausias, norint greitai gauti savo užsakytas prekes.

Apmokant per banką galima pasirinkti bet kurį pristatymo būdą.

Mūsų banko sąskaita randasi Luminor (DNB) banke. Sąskaitos numeris LT51 4010 0510 0188 2054. Gavėjas Arvydas Tarbonas.

Mokėjimas grynais

Pasirinkę mokėjimą grynais Jūs galėsite atsiskaityti atsiimdami prekes. Šis apmokėjimo būdas yra galimas tik atsiimant prekes mūsų parduotuvėje, arba jas pristatant "FXP autodalys" transportu (tik Panevėžio mieste).

Mokėjimas per "Mister Tango" mokėjimų sistemą

(šiuo metu mokėjimai per šią sistemą nepriimami)

Tai greitas ir patogus būdas atsiskaityti už pirkinius internete. Mes rekomenduojame naudotis būtent šiuo būdu. Pasirinkę mokėjimui "Mister Tango" sistemą būsite nukreipti į jų internetinio mokėjimo puslapį ir galėsite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu. Už pirkinius galėsite atsiskaityti bankų kortelėmis, internetine bankinikyste arba banko pavedimu.

Turite atliekamos elektroninės valiutos Bitcoin? Galite atsiskaityti ir šia valiuta, mes mokėjimą gausime eurais. Tuo irgi pasirūpins "Mister Tango".

Mokėjimas per "Paysera" mokėjimų sistemą

(šiuo metu mokėjimai per šią sistemą nepriimami)

Greitas būdas atsiskaityti už Jūsų pirkinius internete. Sistema palaiko labai daug įvairių mokėjimo būdų. Tame tarpe tokie kaip apmokėjimas WebMoney, CashU, SafetyPay elektroniniais pinigais.

Bitcoin mokėjimai

Mes priimame mokėjimus virtualia valiuta - Bitcoin'ais. Tai yra atliekama per saugią ir patikimą mokėjimų sistemą "SpectroCoin".

Paypal tarptautinė mokėjimų sistema

Pasirinkus šį apmokėjimo už prekes būdą pinigai bus įskaičiuoti į mūsų sąskaitą keletos minučių bėgyje. Taigi mes galėsime daug greičiau pradėti vykdyti Jūsų užsakymą.