Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

  • 14-0209
    14-0209

    Rover 2,0 TD paskirstymo diržo...

    27,86 € -25% 37,14 €

Prekių sąrašas pagal gamintoją Victor Reinz

Victor Reinz - bendra Vokietijos - JAV įmonė.

Victor Reinz produkcija  : Tarpinės, variklio tarpinės, vožtuvo dangtelio tarpinės, karterio tarpinės, galvos varžtai, velenai, riebokšliai, alkūninio veleno riebokšliai, velenėlio riebokšliai, velenėliai. 


VICTOR REINZ yra vienas iš pirmaujančių aukštos kokybės tarpiklių, riebokšlių, gamintojas pasaulio rinkoje, skirtoje lengviesiems ir krovininiams automobiliams. Įmonės vardas susikūrė po dviejų įmonių vardų sąjungos – Victor (JAV) ir REINZ (Vokietija), kurios susijungė į DANA korporaciją.

20 amžiuje bendrovė pradėjo tiekti REINZ tarpines orlaivių ir automobilių varikliams. 1934 m. Reinz Spezial tarpiklis buvo patentuotas ir laimėjo visų to meto gamintojų pripažinimą. VIKTOR REINZ asortimento pagrindas – karterio tarpikliai, cilindrų galvutės, hermetikai ir kiti aukštos kokybės sandarinimo produktai. Daugelis tarpiklių gamintojo VICTOR REINZ metalinių variklių komponentų naujiems automobiliams keičiami plastikiniais. Taip siekiama mažesnio bendro automobilio svorio. Visa produkcija yra atspari variklio ir kitų automobilio tepalų, aušinimo skysčių ir išmetamųjų dujų destrukcinėms savybėms, nes tarpinės yra gaminamos tik iš kokybiškos žaliavos.

Daugiau
Rodoma 1 - 5 iš 5 vnt.
Rodoma 1 - 5 iš 5 vnt.